Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Vankart Geliyor » Wan Patent Van’da, 4B Yazılım Bilgi Teknolojileri Proje Yöneticisi Bilgin Berge, akıllı indirim kartı olan ‘Vankart’ın en kısa zamanda vatandaşların hizmetine sunacaklarını söyledi.
Vankart Geliyor

Vankart Geliyor

Ana Kategori : Blog, Kategori : Wan Haberleri
Van’da, 4B Yazılım Bilgi Teknolojileri Proje Yöneticisi Bilgin Berge, akıllı indirim kartı olan ‘Vankart’ın en kısa zamanda vatandaşların hizmetine sunacaklarını söyledi. Wan Haberleri
Vankart Geliyor +90 212 212 35 17Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan 4B Yazılım Bilgi Teknolojileri Proje Yöneticisi ve aynı zamanda Vankart marka sahibi Bilgin Berge, 2013 yılından beri Vankart.com adresiyle internet üzerinden e-hizmetler sunduklarını dile getirdi. Berge, "20 Nisan 2017 tarihinde ‘Vankart' isminebaşvurusunda bulunduk. Bundan sonra Vankart; ortak indirim kartı, ortak puan kartı uygulaması ve ortak ön ödemeli kart olarak kullanılacak" dedi.Vankart'ın ön ödemeli bir çevrimiçi ödeme seçeneği olduğunu ve anlaşmalı noktalarda indirim sağlama, puan kazanma, puan harcama işlemi yapmaya imaân sağladığını dile getiren Berge, "Vankart ile beraber birden fazla indirim kartı taşıma sorunu ortadan kalkacak ve tek kart üzerinden birden fazla işlem yapılabilecektir. Proje ile öncelikle Van'da günlük alışveriş, eğlence, ulaşım, otel, restoran ve konaklama gibi harcamalarınızdan ‘indirim ve puan' kazanabileceğiniz anlaşmalar ile avantaj sağlanması hedeflenmektedir.


Aynı zamanda Vankart ile Van şehir rehberi entegrasyon halinde olacak. Bu sayede Van şehir rehberinde kayıtlı firmaların fırsatlarından kart uygulaması ile faydalanılabilecektir. Bununla beraber İOS/Android/Windows platformları ile mobil cihazlar üzerinden de rahatça ulaşılabilecektir" ifadelerine yer verdi.
Berge ayrıca Vankart markasının yönetmelik gereği franchising modülüyle kiralanabileceğini de sözlerine ekledi.

/kaynak:milliyet