Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Nerede ve Nasıl Başvuru Yapılır » Wan Patent Wan Patent, Nerede ve Nasıl Başvuru Yapılır, Patent fiyatları, patent başvuru ve tesciline ilişkin bilgileri burada bulabilir ve yardım alabilirsiniz.
Nerede ve Nasıl Başvuru Yapılır

Patentler

Patent

Patent Nedir; buluş sahibinin buluş konusu ürünü belirli bir süre üretme, kullanma, satma veya ithal etme hakkıdır. Bu hakkı gösteren belgeye de patent denir.

Patent Nedir » Patent Ne Demek

Buluş Nedir; buluş (İcat) kavramı,tarım dahil, sanayideki herhangi bir özel sorunun çözümü olarak tanımlanır. Bize e-postadan ulaşabilirsiniz.

Buluş Nedir » Buluş Ne Demek

Patent Başvurusu yapmadan önce Türk Patent ve Marka Kurumu ve araştırma yapmanız oldukça yararlı olacaktır.Bize e-posta'dan ulaşabilirsiniz.

Patent Başvurusu Nasıl Yapılır » Patent Alma » Patent Tescil

Patent Araştırma işlemleri için aşağıdaki linklerden ulusal ve/veya uluslararası veritabanlarından yararlanabilirsiniz.Bize e-postadan ulaşınız.

Patent Araştırma » Türk Patent

Patent Sorgulama Nedir ve Nasıl Yapılmalıdır sorularının cevaplamadan önce, patent ve faydalı model kapsamında koruma sağlamaya çalıştığınız...

Patent Sorgulama Nedir ve Nasıl Yapılmalıdır

Patent isteme hakkı, buluşu yapana veya onun haleflerine ait olup, başkalarına devri mümkündür.Patent İsteme Hakkı, Patent İsteme Hakkının Gasbı...

Patent Hakkı Nedir » Patent İsteme Hakkı

Ülkemizdeki patent korumasında sadece incelemeli patent sistemi vardır.İncelemeli patent sisteminde,araştırma raporundan sonra inceleme raporu düzenlenmektedir.

Patent Çeşitleri

Şekli inceleme öncesinde,inceleme grubundaki patent uzmanları başvuruların inceleme raporlarının Türk Patent ve Marka Kurumunda düzenlenip düzenlenmeyeceğine ka

Patent Nereden ve Nasıl Alınır

Wan Patent, 2019 yılı İNDİRİMLİ TÜRKPATENT online patent fiyatları ile, fiziki başvuralar için istenen patent işlem ücretlerini inceleyebilirsiniz.

Patent Fiyatları » Patent Ücretleri

Wan Patent,Patent Firmaları Şirketleri Büroları ve Danışmanların Seçimini önemli olduğu bilincinde ve tüm görüş,önerileri yazılı sunmaktadır.

Patent Firmaları Şirketleri Büroları ve Danışmanların Seçimi

Türk Patent ; patent ve markalar ile diğer kanunlarla düzenlenen sınaî mülkiyet haklarının tesisi ve korunmasını sağlayan bir kamu kuruluşudur.

Türk Patent

Yurtdışı Patent başvurusu, Uluslararası patent başvurusunun koşulları, başvuru şekillerini ve süreçleri aşağıda bulabilirsiniz.Bize ulaşınız.

Yurtdışı Patent Tescil » Uluslararası Patent Başvuru

Faydalı Model Başvuru, Şekli İnceleme, Yayın Kararı, İtiraz İşlemleri, Belge Kararı, Belge Düzenleme Ücreti, Belge Yayını başlıklarını aşağıdan inceleyebilirsin

Faydalı Model Başvuru ve Tescil

Wan Patent, 2019 yılı İNDİRİMLİ TÜRKPATENT online faydalı model ücretleri ile, fiziki başvuru için istenen faydalı model fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Faydalı Model Ücretleri

TÜBİTAK Patent Destek Programı, Destek kapsamı, Ulusal Patent Başvuruları,Kosgeb destek programı başlıklı yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Patent Destek ve Teşvikler