Wan Patent » Marka Tescil Sorgulama Nedir ve Nasıl Yapılmalıdır Marka Tescil Sorgulama Nedir ve Nasıl Yapılmalıdır ; Wan Patent olarak marka tescil sorgulama ve müvekkillere yazılı olarak raporlamaktadır.
Wan Patent » Marka Tescil Sorgulama Nedir ve Nasıl Yapılmalıdır
Wan Patent
+90 212 212 35 18 bilgi(at)wanpatent.com.tr Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Albayrak Mahallesi 65600 Başkale Van

Hakkımızda

E-Mağaza

Marka

Patentler

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Hukuk

Blog

Marka Tescil Sorgulama Nedir Ve Nasıl Yapılmalıdır

Ana Kategori : Marka, Kategori : Marka Sorgula
Marka Tescil Sorgulama Nedir ve Nasıl Yapılmalıdır Marka Tescil Sorgulama Nedir ve Nasıl Yapılmalıdır ; Wan Patent olarak marka tescil sorgulama ve müvekkillere yazılı olarak raporlamaktadır. Marka Sorgula 19-12-2019
Albayrak Mahallesi 65600, Başkale/Van +90 212 212 35 17 Wan Patent


Marka Tescil Sorgulama Nedir ve Nasıl Yapılmalıdır,;Wan Patent olarak marka tescil sorgulama ve araştırma raporu hukuki mütalaa niteliğinde hazırlanmakta ve müvekkillere yazılı olarak sunulmaktadır.

Türk Patent Marka Araştırma yapmadan önce, iştiraki olduğumuz Etkin Patent tarafından hazırlanan Marka Sorgulama başlıklı yazıyı ve Wan Patent' in Marka Araştırma başlıklı yazımızın incelenmesini öneriyoruz.


Marka tescil sorgulama, önceden üçüncü taraflar adına tescil edilmiş ve/veya başvuru yapılmış markalar ile başvuru yapılması düşünülen markaların aynı veya benzer olup olmadığı, benzerlik olmasa dahi iltibas riskinin olup olmadığı araştırılarak sonradan olası risklerin önlemek için önleyici hukuk kapsamında yapılmaktadır.